Bramy garażowe segmentowe

- otwierają się pionowo w górę, pod strop - połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach - to ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie potrzeba dodatkowego miejsca do swobodnego otwierania i zamykania bramy,
- mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie - w każdym przypadku obsługa jest bezpieczna i prosta,
- są dobrze zabezpieczone - wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem - zamek i rygiel,
- zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną, dzięki temu, że wykonane są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień.

Trwała brama musi być wykonana z odpowiednio wytrzymałych materiałów. Sekcje bram garażowych Rolstyl wykonane są z blach stalowych ocynkowanych ogniowo i powlekanych poliestrem. Grubość ich ścian wynosi 0,5 lub 0,7 mm. Wypełnienie sekcji stanowi warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej zapewniająca dobrą izolację termiczną i akustyczną.
Wskaźnik izolacji termicznej mieści się w przedziale 1,1 - 1,5 W/m2K i jest uzależniony od m. in. typu paneli czy rodzaju przeszkleń.

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe Rolstyl to doskonałe rozwiązania przeznaczone do hal produkcyjnych i magazynowych, salonów sprzedaży, stacji diagnostycznych, warsztatów oraz myjni samochodowych. Niezależnie od rodzaju są to produkty nie tylko nowoczesne i estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne.

Bramy przemysłowe segmentowe oznaczają przede wszystkim nowoczesność i komfort. Możliwość wyboru wśród wielu dodatkowych opcji wyposażenia gwarantuje spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Staranne wykonanie i nowoczesna forma tych bram dyskretnie podkreślają estetykę budynków.

Bramy rolowane oprócz wyjątkowej trwałości charakteryzują się również niezawodnością. Ponadto ich zaletą jest wszechstronność – można je zamontować zarówno w nowych jak i w już istniejących budynkach, od zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczenia.

Bramy garażowe rolowane

- nie wymagają wolnego miejsca przed garażem do otwierania i zamykania,
- nie zajmują miejsca pod stropem, dzięki czemu nie trzeba brać pod uwagę bramy przy projektowaniu oświetlenia lub konstrukcji dachu,
- mogą być montowane przed otworem wjazdowym,
- brama jest zwijana do trwałej aluminiowej skrzynki umieszczonej nad otworem wjazdowym,
- standardowo oferowane ze sterowaniem automatycznym.

Bramy rolowane Rolstyl zbudowane są z trwałych profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, co zapewnia ochroną przed utratą ciepła. W przypadku garaży podziemnych doskonałym rozwiązaniem są bramy z profilami wentylacyjnymi. Krispol ma również w ofercie profile z okienkami, które umożliwiają doświetlenie garażu.

(C) 2013 Rolstyl