Kraty rolowane

- Wyposażenie obiektu w kratę rolowaną pozwala na stałą i atrakcyjną, a jednocześnie w pełni bezpieczną ekspozycję oferowanych produktów.
- Kraty rolowane Rolstyl są idealnym zabezpieczeniem biura, salonu sprzedaży, magazynu.
- Standardowo kraty rolowane Rolstyl wyposażone są w automatykę sterującą. W przypadku krat o małych gabarytach możliwa jest także obsługa ręczna.
- Proste rozwiązania konstrukcyjne w oferowanych przez Rolstyl kratach oraz szeroka gama wzorów i kolorów pozwalają z powodzeniem dostosować wygląd krat do oryginalnego designu współczesnej architektury, jak również zastosować je w klasycznych, już istniejących obiektach.

Kraty stalowe oferowane w kolorze ocynkowanej stali doskonale pasują do klasycznych pomieszczeń. Doskonale podkreślające ich tradycyjny, solidny wygląd. Odpowiednio trwała konstrukcja musi powstać z wytrzymałych materiałów - kraty wykonane są ze stali i aluminium najwyższej jakości, które oprócz trwałości charakteryzują się wysoką estetyką.

Kraty aluminiowe w kolorze anodowanego aluminium pasują do nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Odpowiednio trwała konstrukcja musi powstać z wytrzymałych materiałów. Kraty rolowane Rolstyl produkowane są z aluminium najwyższej jakości. Oprócz trwałości charakteryzuje się walorami estetycznymi.

(C) 2013 Rolstyl